Kampanyayı Bulun

Fırsat Bulucu

Para Kazan

Metropol yaşamının günlük hayat gayesidir para kazanmak. Okul hayatı sona erdikten sonra er geç hepimiz bu yola düşeriz. Günlerce, haftalarca aylarca iş arar. Sonunda bir iş bulursunuz. İşgüç sahibi olmanın mutluluğuyla bir süre işyerine gider gelirsiniz. Bir zaman sonra sabit maaşınız isteklerinizi karşılayamaz olur. İşsiz gezerken belki de asgari ücrete razıydınız. Ama şimdi maaşınıza zam yapıldığı halde tatmin olamıyorsunuz. Maaşı 4-5 sıfırlı rakamlardan oluşan biri değilseniz eğer; bir işe başladıktan ortalama 2 ya da 3 sene sonra bunları düşünmeye başlarsınız. Merak etmeyin. Bu yaptığnız nankörlük ya da açgözlülk değil. Sadece maaşınızla elde edebileceğiniz yaşam standardı seviyesinin sonuna geldiniz. En tepesine çıktınız. Bu noktadan daha da ileriye gidememenin sıkıntısını yaşıyorsunuz. Eğer para kazanma konusunda hırslı biriyseniz kendiniz boğuluyormuş gibi hissedebilirsiniz.

Boş Zamanınızı Paraya Çevirebilirsiniz


Genelde bu seviyeye gelen insanlar iki şey yaparlar ya daha çok para kazanabilecekleri bir iş bulmaya girişirler ya da ek gelir lede edebilecekleri bir iş modeli bulmaya çalışırlar. Uzun mesai saatleri sebebiyle zaman sıkıntısı yaşayanlar için yeni bir iş bulmak son derecede zor bir iştir. Tam anlamıyla bir arama yapabilmek için istifa etmek bile gerekebilir. Çoğu insan bu riske girmek istemez. Dar zaman aralıklarında iş bulmaya çalışır ya da kaderine razı olup oturur ve halen bir işi varken çalışmaya devam eder. ikinci grup insanlar ise ek gelir elde etmenin yollarını ararlar. Maaşlı çalışan biri için, borsa, forex gibi piyasalar eğer bilgi sahibi değilse tehlikeli olabilir. Zaten elde sermaye de pek olmadığı için buralardan uzak durulur.

Affiliate Marketing


Riske atılabilecek yeterli para yoksa şayet, yatırım gerektirmeyen para kazanma yollarına yönelirsiniz. İnternette online para kazanma, ek gelir elde etme gibi aramalar yaparsanız, ilk olarak karşınıza Satış Ortaklığı(Affiliate Marketing) Siteleri çıkacaktır. Sıfır yatırımla iş kurma ve para kazanma imkanı sunan bu siteler bünyelerinde barındırdıkları ürünleri sanal ortamda pazarlamanız karşılığında size komisyon önermektedirler. Satışlardan komisyon alabilmek için sitede hesap açıp, satmak istediğiniz ürünlerin referanslı linklerini almanız ve bu linkleri internette dağıtmanız gerekmektedir. Bu şart aldında hesap açma ve link alma işlemleriniz tamamladıktan sonra bu linkleri yayabileceğiniz web sitelerini araştırmaya başlarsınız. Çoğunlukla forum sayfaları bu iş için ideal ortamlardır. Facebook, twitter gibi sosyal medya kanalları aşırı denetimli olduğu için link paylaşımlarınızı hemen takibe alırlar. Sürekli link paylaştığınız için hesabını dondurabilirler. aynı şekilde forum sayfalarında da moderatörlerin insafına kalırsınız. Affiliate linkleriniz paylaşabileceğiniz diğer bir ortam da kişisel web siteleri ve blog sayfalarıdır. Burada da sayfa sahibi ile anlaşmanız gerekir. Aynı bu sayfada olduğu gibi.


İşte size karlı bir affiliate link paylaşım anlaşması.
Aşağıdaki şartlara uygun olarak referal linklerinizi sitemizde ücretsiz yayınlıyoruz.

Şartlar

1- (Gerekli)Referans linklerinizi bitly.com, goo.gl gibi link kısaltma sitelerinde kısaltın.
2- (Gerekli)Sattığınız ürün ile ilgili kısa bir yazı hazırlayın. Özgün ve 100-300 kelime arasında olması tavsiye edilir.
3- (Opsiyonel)Kısa yazınıda da ürün ile ilgili olası çok aranan anahtar kelimeleri %2 - %4 oranında kullanın. Bu arama sonuçlarında üst sıraya çıkmak için önemli
4- (Opsiyonel) Ürün ile iligili bir görselin linkini de ayrıca gönderirseniz, satış gerçekleştirme olasılığnız da artar.

Tüm bu bilgileri bu sayfanın altına yorum olarak yazın. Müstehcen ve yasa dışı içerikler yayınlanmayacaktır.

Yayınladığımız ürünler için bir zaman sınırlaması yoktur. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder