Kampanyayı Bulun

Fırsat Bulucu

3 Eylül 2015 Perşembe

Ucuza Laptop Lenovo Flex 2 Laptop Kampanyası-Mediamarkt

Mediamarkt'tan Muhteşem Lenovo İkisi Bir Arada Laptop Kampanyası 


Lenovo Flex 2 Kampanyası


Lenovo Flex 2 Laprop

Lenovo Flex 2 Laptop Çift Modlu Notebook — Dizüstü ve Stand Modları Arasında Geçiş Yapın

Belge taslakları hazırlamak veya çalışma sayfaları üzerinde çalışmak gibi klavyeyi yoğun kullandığınız zamanlarda, maksimum üretkenlik için Flex 2'nizi klasik dizüstü bilgisayar modunda kullanın. Dokunmatik uygulamalara odaklandığınız, web sohbetleri gerçekleştirdiğiniz veya film/video seyrettiğiniz zamanlarda ise ekranı 300 derece döndürerek stand moduna geçin. Flex 2, ona verdiğiniz her göreve benzersiz tasarımı sayesinde kolayca adapte olur.

Flex 2 Laptop Renkli Tasarım

Flex 2'nin geniş renk seçenekleriyle dizüstü bilgisayar deneyiminizi kişiselleştirin.

Lenovo 10 Noktalı Çoklu Dokunmatik Ekran

Windows 8.1 için optimize edilmiş 14", 10 parmak dokunuşlu, çoklu dokunmatik ekranda basit ve sezgisel işaretler kullanarak Flex 2 ile kolayca etkileşime geçin. Window 8.1.

flex 2 dizüstü bilgisayar'ın Uzun Pil Ömrü

6 saate varan pil ömrüyle Flex 2 mobil kullanıcılar için ideal bir yol arkadaşıdır. Lenovo Enerji Yönetimi pilin dayanıklılığını uzun süre korur ve gelişmiş enerji tasarrufu özelliği sayesinde şarj süreleri arasındaki zamanı uzatarak mobil olduğunuz zamanlarda size özgürlük kazandırır.

Flex 2 Mobil Çalışanlar için İnce ve Hafif

İnce ve hafif dizüstü bilgisayarlar genellikle pahalı olsa da, sadece 22,4 mm (0,87") kalınlığa ve 1,9 kg ağırlığa sahip Flex 2 oldukça uygun fiyatlıdır.

Lenovo Flex 2 Accutype Klavye

Flex 2 Laptop AccuType Klavye

Büyük beğeni toplayan AccuType klavye, daha rahat yazı yazmak ve hataları olabildiğince azaltmak için ergonomik tasarlanmıştır. Loş ışıklı ortamlarda kolay kullanım için alttan aydınlatmalı klavyeye sahip bir model seçin.

Dolby® Advanced Audio™'lu Stereo Hoparlörler

Flex 2'nin hoparlörleri güçlü bir stereo ses sunar, Dolby Advanced Audio ise kullanıcıyı içine alan bir ses deneyimi yaşatır, ses kalitesini geliştirir ve paraziti azaltır.

Çoklu Dokunmatik Touchpad

Windows 8 Window 8.1 için optimize edilen sezgisel ve kullanımı kolay touchpad, kolay kaydırma, yakınlaştırma ve döndürme işlevlerine sahiptir.

Lenovo Flex  2 Laptop'u en ucuza Nereden Kaça Bulurum?

 Mediamarkt fiyatı : 1999TL'dir.

Intel Core i5 İşlemcili  Lenovo Flex 2 Laptop'u  Mediamarkt'an alabilmek için aşağıdaki adrese bakabilirsiniz.

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/_LENOVO-Flex-2-14-in%C3%A7-Core-i5-4210U-4-GB-500-GB-Windows-8-1-%C3%87ift-Mod-lu-Notebook-K%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1-59433516,103452,2116263.html?langId=-14&NavId=HomePageMainSlider_B3

kampanyalarsayfasi.blogspot.com
en avantajlı kampanyaların adresi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder